مردی که یکسال بدون پول خرج کردن زندگی کرد!!

مارک بویل (30 ساله) دوازده ماه اخیر را در خانه ای سیار (کاروان) نزدیک شهر باث در جنوب غرب انگلیس زندگی کرد.
او سبزیجاتی را که خودش می‌کاشت می‌خورد و لباسهایی را می‌پوشید که از داخل سطلهای زباله پیدا می‌کرد. 
بویل که در رشته اقتصاد تحصیل کرده است گفت:از این که توانسته است در دوازده ماه گذشته بدون خرج کردن حتی یک پنی زندگی کند احساس خوشبختی می‌کند.
بویل که خودش را "فریکونومیست" می‌نامد اعلام کرد قصد دارد تا مدتی نامعلوم بدون خرج کردن پول زندگی کند.
وی درباره شیوه زندگی خود در این مدت گفت:رفت و آمدهایش فقط با دوچرخه بوده و تماسهای تلفنی اش در پاسخ دادن به تماسها از طرف مقابل، محدود می‌شده است.
او دندانهایش را با استخوانهای ریز تمیز می‌کرده و برای گرم کردن آب جهت حمام کردن از انرژی خورشید استفاده می‌کرده است.
بویل گفت:این دوره برای من با چالش همراه بود ولی در عوض از زیر فشارهای ناشی از حسابهای بانکی و قبوض و ساعتهای طولانی کار در امان بودم.
بویل در اوایل سال 2008 نیز تلاش کرد از انگلیس تا هند را بدون خرج کردن هیچ پولی سفر کند ولی فقط توانست خود را تا شهر کاله فرانسه برساند و به علت مشکلات مختلف مجبور به بازگشت به انگلیس شد.


 
/ 2 نظر / 43 بازدید
راه اندازی سیستم ارسال هفتگی اس ام اس عاشقانه

راه اندازی سیستم ارسال هفتگی اس ام اس عاشقانه این طرح از تاریخ ۹۲/۰۳/۱۱ تا مدت ۲ ماه برای بازدید کنندگان رایگان می باشد. اگه شما از اون دسته افرادی هستید که تنهایید و کسی براتون اس ام اس نمیفرسته اگه شمام از آن دسته از افرادی هستید که همیشه تو مجلات و سایت ها در به در دنبال قشنگ ترین اس ام اس های عاشقانه برای عشقتون هستید یا از آن دسته افرادی هستید که گاه و بی گاه دلتون گرفته و منتظر یک جرقه برای خالی شدن بغضتون هستید سایت عشق دوست داشتنی اقدام به ایجاد سیستم ارسال پیامک عاشقانه کرده که حتی برای یک لحظه هم شده رنگ و بوی عشق رو تو زندگیمون حس کنیم سایت عشق دوست داشتنی در نظر داره جمعه های هر هفته برای شما عزیزانی که تمایل دارید اس ام اس عاشقانه ارسال کنه مدت ارسال این اس ام اس ها یک سال هستش چرا شک داری بیا دیگه یادم رفت بگم مطالبه عاشقانه و کارت پستالم داره وبم منتظرتم بای بای

aytak

آقا این وبلاگ خریداری شده؟؟!!